Стало відомо, чи буде "Укрпошта" доставляти пенсії з квітня

Переговори між Урядом та "Укрпоштою" щодо підвищення тарифів на доставляння пенсій у села українцям продовжувалися довго й ось стало відоме рішення. Стало відомо, як з 1 квітня людям отримати пенсії та соцдопомогу. Важливою інформацією поділився портал Українська соціальна-медіа група.

Доставка пенсій "Укрпоштою". Фото: скріншот YouTube-відео

Вказано, що рішення було прийнято на засіданні Кабінету міністрів України 17 березня. Зазначається, що для того, щоб українці безперебійно отримували пенсію та іншу соціальну допомогу, Уряд доручив АТ "Укрпошта" й надалі надавати свої послуги по тому ж самому тарифу.

Хоча, голова "Укрпошти" Ігор Смілянський досить обґрунтовано розповів, чому він як директор наполягає на підвищенні тарифу та які наслідки можуть відбутися, якщо не переглянути тарифи на доставку.

За словами Смілянського, він буде змушений звільнити частину персоналу, торкнеться скорочення саме штату, що розносить людям пенсії, тобто листонош. Керівник "Укрпошти" наголосив, що не хоче вдаватися до таких заходів, однак у зв'язку з підвищенням мінімальної заробітної плати працівникам та збільшення розміру податків до сплати державі потрібно переглядати тариф на доставку пенсій.

При цьому, Міністерка соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що Уряд дав доручення до 19 березня поточного року скласти договір між АТ "Укрпошта" та Пенсійним фондом й органами соціального захисту населення про продовження доставки пенсій громадянами за діючими тарифами.

Вказано, що громадяни на даний час можуть отримати пенсійні виплати та соціальну допомогу від держачи через відділення банків або ж через національного оператора поштового зв'язку, яким в Україні являється "Укрпошта".

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що НКРЗІ розглянув та задовольнив рішення "Укрпошти" про підвищення вартості послуг компанії, на скільки подорожчають тарифи.

Також ми писали, що стало відомо, як у Києві будуть працювати відділення "Укрпошти" в період дії "червоної" зони карантину.

Нагадуємо, що Мінсоцполітики повідомило, що соціальні виплати - пенсії, субсидії та інші види соціальної допомоги будуть розраховувати за новими правилами.