Коли очікувати новий тариф на електроенергію

З нового року українці стали платити більше за електроенергію, оскільки Уряд скасував пільговий тариф. Останнім часом ходили чутки, що с 1 квітня тариф знову зросте, але Кабмін повідомив нещодавно, що ціна залишиться без змін. Однак, все ж в Уряді думають над переглядом тарифу. Коли все ж слід чекати підвищення та на скільки здорожчає електроенергія, повідомив Обозрєватель.

Електроенергія. Фото: скріншот YouTube-відео

Тобто принаймні до 1 травня українці будуть платити за світло по тарифу 1,68 грн за кВт*год. А ось далі ціна може змінитися.

Вказано, що якщо Уряд не підвищить тариф, тоді йому потрібно шукати мільярди, щоб компенсувати "Енергоатому" збитки. Тому й розглядається можливість підвищення тарифу. Принаймні, так виданню повідомили джерела з Уряду.

За інформацією, все ж вдалося домовитися, що перегляд тарифу відбудеться у цьому році, але не у квітні.

Платити більше будуть тільки ті споживачі, що витрачають багато ресурсу. Скоріш за все, рішення про нові тарифи можуть прийняти влітку і ціна буде вище за 2,50 грн за кВт*год.

За таким високим тарифом будуть змушені платити тільки ті українці, що витрачають понад 500 кВт*год у місяць.

Аргументи, чому підвищення торкнеться саме таких споживачів наступні: частіше за все стільки електроенергії витрачають власники великих будинків та квартир, оскільки користуються багатьма видами побутової техніки. Тому, вони можуть собі дозволити сплачувати по більшому тарифу.

Однак, постраждають й ті українці, що обігрівають приміщення електричним котлом та не можуть отримати субсидію. Вказується, що в місяць вони можуть витратити 1000 кВт*год.

Також співрозмовник з Уряду додав, що тариф на електроенергію треба підвищувати на 30% як мінімум, оскільки його не переглядали ще з 2017 року. Це за умови, що тариф буде єдиним для усіх споживачів.

Також портал "Стіна" повідомляв, що в патрульній поліції України повідомили, скільки було оформлено протоколів за порушення ПДР після початку дії нових правил.

Ми писали, що стало відомо, який річний тариф на газ для населення можуть встановити вже з травня.

Нагадуємо, що тарифи на утримання багатоквартирних будинків хочуть підвищити, плани ОСББ та управляючих компаній.

Популярные новости сейчас

Цифры упали, МОЗ показал статистику за сутки

Новый год начнется с тепла и дождей: синоптик Наталка Диденко рассказала украинцам, какой будет погода 1 января

Умопомрачительный рестайлинг "Запорожца": умелец сделал из старого ЗАЗ-965 настоящее произведение искусства

Показать еще